Randevu/İletişim

ADRES, RANDEVU-İLETİŞİM: Jinekolog Operatör Dr. UĞUR ATEŞ Beşiktaş-Şişli, Istanbul

Jinekolog Op. Dr. Uğur ATEŞ                                            
thumb giris resultKentsel Dönüşüm yenilenmesi nedeniyle 2024 den itibaren GEÇİCİ olarak YENİ ADRESİMİZ: 
Halaskargazi Cad. NO: 209 KİPMAN Apt. D : 5A  ŞİŞLİ, İSTANBUL (Ziraat Bankası Üstü)

TEL: 0212 2583580 – 0212 2580896 

GSM: +90 532 2368194

E-mail:uates2002@gmail.com

MOBİL Telefonunuzda: Randevu alırken konum isteyiniz.

Çalışma Saatleri: Hafta içi 11:00 ve 20:00 saatleri arasında, hafta sonu cumartesi ise 10:00 ve 18:00 arasında telefonla randevu alabilirsiniz. Ulaşamamışsanız ya da telesekreter çıkmış ise bildirilen GSM-mobil telefona randevu için mesaj bırakabilirsiniz, size dönüş yapılacaktır.

Otopark: Araç ile gelenler, 10 dk. yürüme mesafesindeki Şişli Cevahir AVM ‘ye 3 saate kadar ücretsiz park edebilir.

Acil durumlarda, mesai dışında ve pazar günü de -tabip odasının asgari ücretlendirme tarifesi dahilinde- randevu verilebilmektedir.

Doktor kontrolünde yapılan medikal kozmetik-estetik uygulamalar ve laser epilasyon için:
güzellik uzmanın hazırlığı gerektiği takdirde haftanın belli günlerinde geldiğinden bu günler için lütfen telefonla görüşünüz. Bakınız; kliniğimizdeki uygulamalardan bazıları

ÖZEL Sağlık Sigortası Şirketleri müşterilerini yalnızca kendileriyle anlaşmalı olan sağlık kurumlarında muayene olmak zorunda bırakmayarak, onlara doktorlarını özgürce kendileri belirleme ve muayenehane ortamında çok daha rahat muayene olabilme hakkını tanımaktadırlar; Bu durumda Tabip Odasının ASGARİ ÜCRET TARİFESİ kullanılmaktadır.

Özel sigorta şirketi teminatına sahip olan hastalarımız: muayene ya da ameliyat sonrası aldıkları faturayı sigorta şirketine gönderdikten sonra ödedikleri ücretin, yatarak ameliyat tedavilerinde TAMAMINI veya ayaktan tedavilerde sigorta ile yaptığınız anlaşmaya göre tamamı ya da önemli  bir kısmını kısa sürede hesaplarına geri alabilmektedir. Bu durum için poliçenizi okuyunuz veya sigorta yetkilinize danışınız. Sizden muayene eden doktor tarafından bir form doldurulması isteniyorsa bu formu da eğer var ise yanınızda getirmeniz rica olunur. Muayenehanede tüm kredi kartları geçerlidir.

ESKİ ADRES: Emirhan Cad. Şehit Cahit Gökalp Sk: 19A Girişi Zemin kat-Turan Apt.34349 DİKİLİTAŞ – BEŞİKTAŞ
Google Haritalar
  ya da Yandex navigasyonda arama kısmına

Dr.Uğur Ateş  yazmanız yeterli olacaktır.

METROBÜS: Avrupa yakası ya da anadolu yakasından gelişte inilecek durak
İETT Metrobüs Durağı ZİNCİRLİKUYU Çevre yolu-Beşiktaş Barbaros Bulvarı Kavşağı…Burada indikten sonra Barbaros Bulvarında A TV binası yanından aşağıya giderek DARPHANE-DİKİLİTAŞ FULYA sapağından Emirhan Caddesine girilir.

OTOBÜS: En yakın Emirhan Cd. Çarşı-Çeşme duraklarından geçen İETT Otobüs hatları:
26 Yenikapı Eminönü-Dikilitaş ve 43 Taksim-Dikilitaş.
Ayrıca 30M Mecidiyeköy Darphane-Beşiktaş durağından geçer

METRO: M2 Yenikapı-Hacıosman Metro hattında Taksim’de inip 43 Otobüs ile gelebilirsiniz. Ya da Gayrettepe-Zincirlikuyu’da inip Beşiktaş Barbaros Bulvarı yolu ile Darphane Dikilitaş Fulya sapağı

Ulaşım

Ayrıca Bakınız:

Yasal Uyarı, KVKK ve GİZLİLİK

Anasayfa