Randevu/İletişim

ADRES, RANDEVU-İLETİŞİM: Jinekolog Operatör Dr. UĞUR ATEŞ Beşiktaş, Istanbul

Jinekolog Op. Dr. Uğur ATEŞ                                            
Emirhan Cad. Şehit Cahit Gökalp Sk: 19A Girişi Zemin kat-Turan Apt.
34349 DİKİLİTAŞ – BEŞİKTAŞ

TEL: 0212 2583580 – 0212 2580896  

Ziraat Bankası karşısı-Emirhan Parkı’na bakan mavi kapı
Şehit Cahit Gökalp Sk. No: 19A girişi de bulunmaktadır
-Park çevresinde ücretsiz otopark olanağı mevcuttur.

GSM: +90 532 2368194    E-mail: uates2002@gmail.com

MOBİL Telefonunuzda :
Google Haritalar
  ya da Yandex navigasyonda arama kısmına

Dr.Uğur Ateş  yazmanız yeterli olacaktır.

METROBÜS:
Avrupa yakası ya da anadolu yakasından gelişte inilecek durak

İETT Metrobüs Durağı ZİNCİRLİKUYU Çevre yolu-Beşiktaş Barbaros Bulvarı Kavşağı…Burada indikten sonra Barbaros Bulvarında A TV binası yanından aşağıya giderek DARPHANE-DİKİLİTAŞ FULYA sapağından Emirhan Caddesine girilir.

OTOBÜS:
En yakın Emirhan Cd. Çarşı-Çeşme duraklarından geçen İETT Otobüs hatları:

26 Yenikapı Eminönü-Dikilitaş ve 43 Taksim-Dikilitaş.
Ayrıca 30M Mecidiyeköy Darphane-Beşiktaş durağından geçer

METRO:
M2
Yenikapı-Hacıosman Metro hattında Taksim’de inip 43 Otobüs ile gelebilirsiniz. Ya da Gayrettepe-Zincirlikuyu’da inip Beşiktaş Barbaros Bulvarı yolu ile Darphane Dikilitaş Fulya sapağı

Çalışma Saatleri:

Hafta içi 11:00 ve 20:00 saatleri arasında, hafta sonu cumartesi ise 10:00 ve 18:00 arasında telefonla randevu alabilirsiniz.
Ulaşamamışsanız ya da telesekreter çıkmış ise bildirilen GSM-mobil telefona randevu için mesaj bırakabilirsiniz, size dönüş yapılacaktır.

Acil durumlarda, mesai dışında ve pazar günü de -tabip odasının asgari ücretlendirme tarifesi dahilinde- randevu verilebilmektedir.

Doktor kontrolünde yapılan kozmetik-estetik uygulamalar ve Epilasyon için:
güzellik uzmanın hazırlığı gerektiği takdirde haftanın belli günlerinde geldiğinden bu günler için lütfen telefonla görüşünüz. Bakınız; kliniğimizdeki uygulamalardan bazıları

ÖZEL Sağlık Sigortası Şirketleri müşterilerini yalnızca kendileriyle anlaşmalı olan sağlık kurumlarında muayene olmak zorunda bırakmayarak, onlara doktorlarını özgürce kendileri belirleme ve muayenehane ortamında çok daha rahat muayene olabilme hakkını tanımaktadırlar; Bu durumda Tabip Odasının ASGARİ ÜCRET TARİFESİ kullanılmaktadır.
Özel sigorta şirketi teminatına sahip olan hastalarımız: muayene sonrası aldıkları faturayı sigorta şirketine gönderdikten sonra ödedikleri ücretin, yatarak ameliyat tedavilerinde tümünü veya ayaktan tedavilerde sigorta ile yaptığınız anlaşmaya göre tamamı ya da önemli  bir kısmını kısa sürede geri alabilmektedir. Bu durum için poliçenizi okuyunuz veya sigorta yetkilinize danışınız. Sizden muayene eden doktor tarafından bir form doldurulması isteniyorsa bu formu da eğer var ise yanınızda getirmeniz rica olunur. Muayenehanede tüm kredi kartları geçerlidir.

Ulaşım

Google MAP:   41 03 23 23 N ;   29 00 16 71 E

Ayrıca Bakınız:

Yasal Uyarı, KVKK ve GİZLİLİK

Anasayfa