Yasal Uyarı ve Gizlilik

YASAL UYARI ve Gizlilik Taahhütnamesi

YASAL UYARI ! Bu sitedeki bilgiler eğitim ve bilgilendirme amacı taşımaktadır; son bilimsel bilgi ve veriler doğrultusunda, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Uğur ATEŞ tarafından hazırlanmıştır.

Unutulmamalıdır ki bilimsel bilgilerimiz her geçen gün bir çığ gibi büyümekte ve değişime uğrayabilmektedir.
Ayrıca bazı konularda hekimler arasında görüş veya ekol farklılıkları da olabilmektedir.

Problemler veya durumlar hakkında bilgi verip aydınlatırken :

Kişilere rahatsızlıkları doğrultusunda kesin teşhis koymak ve şikayetleri ile ilgili uygun tedavileri uygulamak ise tamamen hekimlerin görevidir. Bu yüzden sadece yazılanlara  bakarak hastaların hastalıkları konusunda teşhis koyup kendi başlarına tedavi uygulamaları kesinlikle önerilmez !
Tanı ve Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Site “basılı yayın” olarak koruma altında olup yazıların hiçbiri tamamen veya kısmen, hiç bir ortamda (internet, dergi, gazete, TV, radyo) yazarın izni olmaksızın kullanılamaz. Aksi durumlarda 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ihlali söz konusudur. Bu tür bir durumun tespitinde her türlü kanuni hakkımız saklıdır.

Gizlilik Taahhütnamesi

Jinekolojik muayene kadın ve eşi veya partneri için çok özel bir durumdur. Muayenehaneye başvuru nedeniniz ve size ait tüm bilgiler sizin yasal haklarınız kapsamında anayasa ve ( Hasta Hakları Yönetmeliği, RG.,01.08.1998, 23420 ) ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca tümüyle gizli tutulacak ve siz izin vermedikçe hiç bir kimse ile paylaşılmayacaktır.
Jinekolog Op. Dr. Uğur Ateş, Beşiktaş, İstanbul

DOKTORUMUZU SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDELİM ?

Doktorunuza Gelmeden Önce Hazırlıklı Olun

İlk Jinekolog Muayenesinden Korkmayın

ANESTEZİ ALMAK TEHLİKELİ Mİ?

İletişim